Srpen 2016

BJD Ashanti - tygrované společenské šaty

5. srpna 2016 v 14:43 | cherryn |  BJD Dolls
Prázdninové období přispělo ke vzniku nových společenských šatů pro Ashanti a nebyla jsme na ně sama! :-)
Vše začalo tak nevinně. Když jsem byla u rodičů s dětmi, dostala jsem od švagrové nevyužité oblečení, které mi darovala na panenky. Za pár dní jsme se vraceli domů a přihlásila se neteř, že by k nám ráda jela na pár dní, no a díky tomu všemu má Ashanti nové šaty, aniž bych to v nejbližší době nějak plánovala :-)
Vybraly jsme tedy s neteří letní tygrovaný top, který je z lehkého průsvitného materiálu s podšívkou. Přiměřila jsem ho k panence a po chvíli jsem věděla co a jak budu stříhat a sešívat aby z toho vznikly šaty. Já jsem se tedy pustila do šití a neteř se vrhla do účesu, kdy se rozhodla ji uplést dlouhý rybí cop. Prakticky jsme obě skončily stejně, já oblékla šaty Ashanti a dávala jsem ji její paruku s copem. Na šatech chyběly jen korálky ve výstřihu a šperky, to vše jsem dodělala na druhý den a rozhodovaly jsme se, co ji dáme do vlasů. Vyhrály saténové růžičky ve třech odstínech hnědé barvy a perličky navléknuté na černé niti. Šperky byly pro mě trochu oříšek, až do té doby než jsem prohledala svou kouzelnou krabici a našla nejdříve malé kruhové náušnice, pak už bylo jasno, že musím rozebrat jiné náušnice se zlatými "flitry" a vznikl náramek a náhrdelník.
Pravdou je, že já a výroba šperků, to moc nejde dohromady a tak jsem si u výroby krapet zanadávala :-)) a zlomila si jeden nehet :-) .. ale stálo to za to!


Společenským šatům by slušelo úplně jiné prostředí.... ale byla jsem ráda, že se mi vůbec povedlo ji nějak vyfotit a by si neublížila :-)
Střevíčky jsme nevyráběly, ty mám koupené už delší dobu a ležely jen nevyužité v krabičce.


Účes v detailu...