Panenka Blythe - letní květované šatičky

14. července 2016 v 18:16 | cherryn |  Ostatní panenky
Panenky Blythe si mě stále více získávají, obzvláště jejich úpravy, které sleduji na internetu a někdy žasnu nad tím, co vše je možné z této panenky udělat.
Rozhodla jsem se, že si ještě nějakou pořídím, abych mohla zkoušet další úpravy, které se mi líbí a díky tomu jsem se rozhodla ušít letní šatičky nejen pro mou první Blythe, ale také pro dvě nové krásky, které mi přišly tento týden :-)
Ušila jsem celkem tedy troje šatičky, modré, zelené, růžové a k nim ještě podkolenka do botiček.
Nejsou nijak složité, chtěla jsem aby vypadaly jednoduše a schovaly se v nich i ženské křivky kloubových tělíček, tedy aby působily dívčím dojmem.Trochu jsme se porozhlídly po zahradě :-)

... poslední fotka byla krapet náročnější, ale když se opřela hlavičkou, tak to ustála :-))


Tak a teď k těm dvěma dalším šatičkám :-)
Pořídila jsem si světlou se zelenými vlásky a jednu v opáleném odstínu pleti s hnědými vlásky, proto jsem ušila jedny šatičky růžové a jedny zelené.Když jsem je šila, neměla jsem ty nové panenky u sebe, protože na mě čekaly u rodičů, kam jsem dojela s dětmi na prázdniny.

Růžové šatičky dostala ta tmavší, která čeká na svoji chvíli a zelené dostala samozřejmě ta se zelenými vlasy... která mě neskutečně okouzlila i v originálním provedení.
Až se vrátíme s dětmi domů, tak se určitě pustím do její změny - úpravy hlavičky a moc se na to těším :-)No a opět jsem neodolala vyzkoušet ji dostat na plot k větrníku, ale fakt jsem se bála :-)
Uklidnila jsem se až si sedla a také jsem ji přepla další očka :-)


Třetí Blythe, která dostala růžové šatičky, si nechám na focení až po úpravě :-)

A jedna tajná informace na závěr dnešního článku ... pomalu a jistě se chystá nový vzhled blogu, ale pssst, zatím to skoro nikdo neví :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 14. července 2016 v 18:28

Rení! Ani se mi od sud nechce jít! Jak víš, Blythe jsou mojí osudovou láskou a já se tu naprosto blaženě usmívám a pořád vzdychám! Nová zelenovláska je naprosto fantastická! ♥♥♥ Šatečky jsi jim ušila fantastické a ty jejich botky a ponožky! No já se zblázním! ♥♥ Moc ti k nim gratuluji a nemůžu se dočkat, až je představíš po úpravách! :-) I já je neustále na internetu sleduji a pokaždé jsem úplně hotová! Jsou tak fotogenické a na každé fotce jsou neskutečně roztomilé!! :-)

No teda teda, tak tady budou změny! Neboj, já to nikomu neprozradím! :-DDD Ale už se těším! :-)

2 Babakat Babakat | 14. července 2016 v 18:34

Jsem hrozně zvědavá jednak na tu třetí a jednak jaké budou po tvých úpravách. Jsou krásné, ale zatím odolávám.

3 Růža Růža | E-mail | Web | 14. července 2016 v 18:39

Jsem moc ráda, že u nás přibývá sběratelek těchto kouzelných panenek. Moc se mi líbí tvoje fotky, panenky a jejich šatečky. A ty tvoje holky jsou hodně odvážné, nebojí se focení ve výšce u větrníku nebo balancují na úzkém prkně.

4 Nikky Nikky | E-mail | Web | 14. července 2016 v 22:22

Tieto veľké makovičky sú nádherné a verím, že sa s nimi dajú robiť veci o akých človek ani nesníva. Obe, ktoré si nám ukázala sú nádherné, tvoje výtvory sú už ako vždy dokonalé. Reni, máš naozaj skutočne neskutočne šikovné ručičky. Na tretiu slečnu sa veľmi teším, rovnako ako na nový dizajn blogu.

5 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | 15. července 2016 v 10:17

Kouzelný to stvořeníčka tyhle Blythe panenky. Moc krásný fotky.

6 Vlasta Vlasta | Web | 15. července 2016 v 11:18

Moc krásný panenky a fotečky, jo, za mého mládí nic takového nebylo...

7 panenkomanie panenkomanie | E-mail | Web | 15. července 2016 v 18:27

[1]: Šárko, vždycky si na Tebe vzpomenu když píšu článek o Blythe panenkách, byla jsi první kdo mě s nimi seznámil :-)
Co se týče blogu, on mě tím naťuknul manžel, že by to chtělo už něco "lepšího" abych měla i zálohy a bez reklam a tak dále a tak dále a už se to rozjelo a přípravy jsou v plném proudu. :-)

[2]: Ivo, sama jsem zvědavá jak to celé s tím zhledem a přesměrováním blogu bude :-)

[3]: Růžo, já jsem také ráda, že se tyto panenky stále více dostávají do obliby u našich sběratelek :-) zatím dostaly i mé okolí, když jsem jim ukázala jak jsou vlastně mechanické :-))

[4]: Nikky děkuji :-) nový design stránek jsem z poloviny vložila do rukou povolaných, tedy manželovi po technické stránce a umělkyni, která má úžasné kresby... sama se moc těším :-)

[6]: Vlasto, ano ano, ani za mého mládí nic takového nebylo a jsem ráda, že si to mohu užívat teď, ač mám na to jiný pohled, než ten hravě dětský :-)

8 Mary Mary | E-mail | Web | 16. září 2016 v 1:54

Na nový dizajn blogu sa neskutočne teším, pretože si myslím, že Tvoj blog si ho rozhodne zaslúži, vždy som si aj myslela, že by to u Teba treba, keďže máš tak krásne umelecké fotky a bábiky.:-)
Šaty a obe Blythe bábiky sú prekrásne, teším aj na tú tretiu. U mňa teraz vyhráva hrdzavovláska pred zelenou, ale tá predsa nie je ešte upravená, takže je to nespravodlivé.:-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama