Únor 2016

Tonner Dolls - přemalba Emmy z řady Deja Vu

28. února 2016 v 14:58 | cherryn |  Tonner Dolls
Panenky Tonner z řady Deja Vu jsou krásné i v originálním provedení, ale to bych nebyla já, abych něco nevyzkoušela :-)
Mám jich ve své sbírce více a Emma byla už předem určena k různým pokusům, včetně přemalby.
Dlouho jsem kolem ní chodila, občas šla se mnou i na výstavu a vrtalo mi neustále v hlavě, komu je tato panenka podobná, respektive které rysy v ní vidím. Až mě to jednou napadlo a pak už nebyla šance tuto myšlenku opustit.
Tušila jsem, že by mohla vypadat jako panenky od autorů Popovy Sisters, které jsou resinové a mají podobnou výšku a celkově i to tělo by se dalo přirovnat. Co si budeme povídat, panenky Tonner jsou přístupnější a daleko odolnější :-)
Přemalbou jsem se snažila vytvořit Art Doll a za sebe jsem opravdu spokojená, že se mi to podařilo přesně dle mých představ.

Tentokráte jsem nezapomněla vyfotit hlavičku odmalovanou a připravenou na malbu, tedy takto vypadá Deja Vu, když je "odmalovaná". A kdo z Vás má ponětí jak vypadají panenky od Popovy Sisters, tak tu podobu tam musí vidět :-)


Nemám zatím moc fotografií, ale zde ihned po přemalbě..Za pár dní jsem začala vyrábět paruku a teď bude čekat na nějaký vhodný outfit, včetně toho, že musím ukočírovat i tu novou paruku :-)


Také má jemný Body Blushing na těle a samozřejmě i na rukou a nohou.


Poslední fotka Emmy a já musím čekat až mě políbí ona šicí Múza, abych něco na ni vytvořila.


BJD Supia Doll - Emma v novém faceupu

18. února 2016 v 17:21 | cherryn |  BJD Dolls
Jak už napovídá název dnešního článku, Emma dostala nový faceup a já jsem neskutečně ráda, že se mi povedlo v ní zachovat to, co jsem v ní viděla od začátku, protože přesně takovou jsem si zamilovala.
Základ byl, abych ji ponechala pihy po celé tváři, malbu rtů, tvar obočí a také nemalovala navíc jiné vrásky u očí.
Časem dostane pihy i na ruce a dekolt, ale to až bude více času.
Po domalování jsem ji vsadila původní modré oči a hned vyzkoušela i její paruku, abych věděla, že jsem ty barvy trefila správně.


Teď klasické fotografie, když je faceup hotový, ať jsou vidět detaily a nic neruší ten pohled.
A jelikož se mi povedlo minulý týden zakoupit tu správnou barvu očí, tak nakonec přidám včerejší fotografie s novýma očkama.
BJD Fairyland - PukiFée Zoe

11. února 2016 v 15:10 | cherryn |  BJD Dolls
Dnes přišla řada na mou malou Zoe, kterou jste již viděli v návodě na její postýlku v krabici od pralinek.
Zoe, tak se i jmenuje u firmy Fairyland a je z řady PukiFée. Kdo už má trošičku přehled, tak tuší, že tato panenka bude perfektně pohyblivá a nebude mít problém pózovat. Na Flickru jsem zahlédla i fotky jak dokáže stát na jedné ruce :-) to jsem ještě nezkoušela, jen jsem si jednou na sraze půjčila jiný model a stát na jedné noze neměla problém.
Zoe je vysoká necelých 16cm a je to neskutečně rozkošný skřítek, skoro kabelkový :-)
Když dorazila k nám domů, od původní majitelky z Polska, tak dostala na cestu růžovou paručku a žlutou háčkovanou čepičku.Chvíli ji to trvalo než se dostala z krabice ven, přeci jen chvíli putovala poštou :-)) a každá pomoc dobrá...


Zoe si mě ihned získala a to že moc nejsem na ty "menší" panenky :-)


Proto jsem vlastně pro ni i vyrobila tu její krabičkovou postýlku, aby se necítila osamocená mezi tolika "velkými" panenkami. Prostě ať má svůj koutek a líbí se ji u nás :-)
Také potřebovala nějaké oblečení. Ušila jsem ji overalek s kapucí.


... a samozřejmě, že mi pózovat tohle stvořené nebude a nebude :-) Tulipán je zajímavější :-)Tak aspoň si sedni na vázu...


No dobře, dobře, je tu zima a jde se domů... ale nejdříve tě zahřeju v dlani :-)