Červenec 2015

Komoda a křeslo pro Laryssu

26. července 2015 v 22:25 | cherryn |  Zápisník
Přes rok, možná dva, jsem si v hlavě urovnávala myšlenky ohledně nábytku pro Laryssu od Kaye Wiggs, až nastal ten správný čas a první dva kousky jsou na světě! :-)
Když Naďa - Jadvinka napíše na Facebook, že má před sebou 14 dní, kdy si můžeme objednat nábytek pro panenky, jelikož i ona, jakožto babička tří vnoučat bude mít dva týdny volno, tak to jsem nemohla nechat jen tak. Obzvláště, když jsem s dětmi u rodičů na prázdninách a Naďu mám jen pár kilometrů daleko!
Slovo dalo slovo, porovnala jsem obrázky, které jsem už s Naďou před rokem probírala a během chvilky bylo vše zadáno.
Mé přání bylo křeslo - ušák a komoda se šuplíky, ale vše ve světlých tónech, s patinou a jednoduše a prostě aby komoda byla už taková "jetá" :-)
Naďa je neskutečně šikovná a mohu ji, za sebe, jen a jen doporučit! Bližší informace nejen o nábytku najdete na jejím blogu ABA - panenky(klik)

Nejsem zvyklá fotit u rodičů a těžce se mi hledalo to pravé zákoutí pro nábytek a tak omluvte mé zahradní foto-podmínky.


Nevím kdo je nadšený více, zdali já a nebo Laryssa, ale od té doby co jsem křeslo přivezla, tak se z něj nehne :-)


Vyzkoušela i šuplíčky, které jsou přímo dokonalé!
Musela jsem ji vyhnat, abych mohla nafotit samotný nábytek a začneme s křeslem...

Komoda má dva velké šuplíčky, dva malé a plně funkční :-)


A na závěr všem posíláme letní pozdrav s Laryssou :-)


BJD Nefer Kane - Mystery Elf

7. července 2015 v 9:37 | cherryn |  BJD Dolls
Prázdniny jsou v plném proudu, sluníčko se letos na nás řádně připravilo a i my jsme více venku u vody, aby si děti užily letní čas. Budu se snažit věnovat i panenkám a blogu jak to jen půjde, nicméně se předem omlouvám pravidelným čtenářům, že články budou mít delší časový odstup :-)

Dnes bych vám ráda představila jedno takové malé elfí sluníčko od francouzské autorky Nefer Kane, které má jméno Mystery.
Jedná se o panenku ve velikosti YoSD, která měří 30cm. Tato Mystery má elfí ouška a je v jemně růžové barvě, spíše bílo růžové :-)
Přišla ke mě takovou krásnou náhodou a jelikož to byla akce Kulový blesk, musela jsem poslat pár panenek do světa, aby se malá Mystery dostala k nám do sbírky. Tento malý roztomilouš přišel od kamarádky, její původní majitelky, na faceup a díky tomu, že si přála Mystery v jiné barvě a s lidskými oušky, tak slovo dalo slovo a já si už nechala u sebe elfí Mystery. Měla jsem v plánu si ji do budoucna pořídit, ale že se to povede tak rychle, to jsem ani sama nečekala a jsem za to ráda :-)

Jako první vám ukážu fotografii, která byla také na výstavě na Kladenských dvorcích a zaujala nejvíce návštěvníků :-)


..a než panenka vykoukla z peřinky...... konečně vybalená :-)


Mystery je takové rozkošné tulidlo...


Držím ji na dlani a snad si dovedete představit jak je veliká, tělíčko má drobnější a hlavu naopak větší...


Chvíli byla bez faceupu, potřebovala jsem si ji užít i tak jak přišla a nejdříve jsem ji zkoušela paruky. Bohužel se mi nějak nelíbila žádná z mých zásob, tak jsem sáhla pro zásobu lamí kůže, objevila jsem růžovou a bylo rozhodnuto...


Faceup jsem ji pak ladila do rezavo-růžové aby ji pasoval k vlasům...


Nemohla jsem ji nechat nahou a tak dostala první šatičky v jemných hnědých tónech.Je to moje malá modelka :-)V Brně se nám sešly tři Mystery, každá v jiné barvě, což jste už mohli zaregistrovat na fotkách ze srazu z Brna.
Tajně jsme fotku pojmenovali "ufostánek" :-)


Přeji vám krásné letní dny! :-)