Kladenské dvorky 2015 aneb jak to probíhalo...

18. června 2015 v 10:49 | cherryn |  Zápisník
Výstava fotografií na Kladenských dvorcích je za námi a bylo mi velkou ctí, že jsem mohla vystavovat fotografie panenek, vychutnat si úžasnou atmosféru výstavy pod širým nebem, potkat se s ostatními autory a velmi milými návštěvníky!
Víkend byl organizačně trošku náročný, ale opravdu to stálo za to!
Samozřejmě velké díky patří Terezce, jakožto majitelce dvorku, která se mnou vše připravovala, dělala mi společnost po celé dva dny a také její mamince za její péči o můj blahobyt :-)
V sobotu ráno jsme s Terezkou a její maminkou pověsily fotografie, vystavili do vitríny pár panenek, aby návštěvníci měli trochu představu, koho to vlastně fotím :-) . Přivezla jsem i "předělané" monsterky, ukázky oblečení, které vyrábím pro panenky a po sobotním obědě se otevřely brány pro návštěvníky.
Kladenské dvorky probíhají v části Podprůhon, samotné dvorky procházejí rekonstrukcí, ale já se přiznám, že ta atmosféra, s takovou tou letitou patinou, mě neskutečně oslovuje a chvílemi jsem si připadala, že jsem daleko jižněji, než ve střední Evropě :-)Pod cedulkou s číslem a názvem dvorku, měla Terezka, svou autorskou kresbu..


Vstupní část zdobily fotografie mých modelů na panenky a na druhé straně ilustrace od Josefa Fraška...


Ilustrace Josefa Fraška v detailu...


Na prvním dvorku bylo pár fotografií od majitelek blogu BJDKingdom...


a tady už průchod do druhého dvorku...


Zde byla hlavní část mých fotografií a také vystavené panenky...Bohužel se v sobotu přehnaly bouřky, díky kterým jsme museli schovat fotografie a naštěstí vitrína s panenkami si "vzala" deštník :-)


Po delším dešti jsem se rozhodla fotografie pověsit pod altánek/stan, aby nepřišli o fotografie návštěvníci, kterým déšť nebyl překážkou...


V neděli byl krásný slunečný den a já jsem se na chvíli vzdálila od svých panenek, abych si užila i atmosféru ostatních dvorků...
Více jsem nestihla projít :-) což mě mrzí, ale potřebovala bych se rozdvojit, abych mohla být na "svém" dvorku a také si projít všech 33 dvorků.

Člověk by řekl, co budu dělat celé dva dny na jednom místě, ale to tak neskutečně rychle uteklo. Potkala jsem se nejen s kamarádkami, ale také s ostatními autory, popovídala jsem si se všemi, kteří měli zájem se cokoliv bližšího dozvědět, ať už o panenkách, tvoření a nebo i o tom jak panenky fotím. Musím vypíchnout, že pánská část se o panenky hodně zajímala, což mě velmi mile překvapilo. A které panenky a fotografie nejvíce přitahovaly? Jednoznačně rozkošná Mystery(malá elfí slečna, která byla vystavená ve vitríně nahoře a opírala se o kolo) nejen jako panenka, ale také i na fotografii, kde jsem ji vyfotila ihned po rozbalení(fotografie vedle vitríny, kdy leží na puntíkaté peřince), když dorazila domů. Mystery se budu věnovat v jednom z dalších článků :-) Pak fialová elfkí slečna a předělané monsterky.

Vím, je to dlouhý článek, ale jinak to nešlo :-)

Byl to opravdu krásný víkend a odnesla jsem si spousty zážitků, které stále nejsem schopna zpracovat v myšlenkách a uložit do paměti, ještě to bude chvíli trvat :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janu Lik Janu Lik | 18. června 2015 v 10:56

Bylo to nadherne, jsem moc rada ze jsme sli a prosli vsech 33 dvorku. Moc se tesim Renco na pristi rok ;)

2 L. L. | Web | 18. června 2015 v 12:17

krása:) Kladno !

3 Šárka Šárka | 18. června 2015 v 12:37

Ahoj Rení! :-)
Děkuji moc za všechny nádherné fotky! Aspoň si můžu díky nim představit, jak dvorky probíhaly! :-)
Tvoje výstava byla nádherná! Všechny ty fotky a pak vystavené panenky! No úžasné! :-)

4 Růža Růža | E-mail | Web | 18. června 2015 v 20:50

Krásné fotografie, je to hodně zajímavé a netradiční prostředí pro výstavu. Moc jsem si to užila.

5 Nikky Nikky | E-mail | Web | 18. června 2015 v 22:07

No jemine, tam by som mohla byť aj týždeň a mohla by som sa kochať, nádhera!

6 Mary Mary | E-mail | Web | 18. června 2015 v 23:48

Prekrásna akcia, ktorá mohla trvať dlhšie ako dva dni. Ďakujem za fotky vďaka, ktorým sme mohli aspoň virtuálne niečo uvidieť ako výstava prebiehala.:-)
Vybrala si si krásne modelky do vitrínky.;-)

7 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | 24. června 2015 v 14:41

To je skvělá akce ráda bych se ji příští rok jako návštěvník zůčastnila.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama