BJD Supia Dolls - staronová slečna Hael

19. května 2015 v 12:51 | cherryn |  BJD Dolls
Slovo "staronová" jsem zvolila schválně, protože už je v mé sbírce delší dobu, jen jsem se nedostala k tomu o ni napsat článek, vždy se přihlásil o slovo někdo jiný :-)
Hael se ke mě dostala takovou zvláštní náhodou... to mi tak jednou odpoledne zavolá kamarádka, probíráme její panenky ve sbírce a najednou mi sdělí, že bude nějaké panenky prodávat. Když vyslovila Supia Dolls, okamžitě jsem nastražila uši, slovo dalo slovo a tato kráska za pár dní seděla u nás na poličce.


Faceup má od LenkyS a je tak krásný, že nemám stále potřebu ji přemalovávat. Jen jsem ji dala hnědé dlouhé řasy a rezavé vlasy.


Mám ráda když panenky mají na rukou a nohou BodyBlushing, který Hael neměla a tak aspoň něco málo jsem mohla na ni namalovat a to francouzskou manikúru na nohy i ruce.Před jedním srazem, myslím že to bylo v loni na podzim, jsem ji krapet upravila růžové tričko, které jsem kdysi dávno koupila a nesedělo mi ani na jednu panenku. Ustřihla jsem lemování(ustřižené lemování posloužilo jako čelenka :-) ) a ozdobila textem z nažehlovací folie. Pak už jen hnědé džíny a perličkové korálky.


Bylo to na podzim, jak koukám na tyto fotografie :-) ... ty barvy podzimu k Hael nesmírně pasují...


Miluji stíny, které vytváří sluníčko....


Nedávno mi BlackSvetlus vyrobila nádhernou žlutou kabelku - psaníčko, kterou dostala Hael a přemluvila jsem ji ještě na žluté boty, aby nám to ladilo :-) Když mi přišel balíček, ve kterém jsem očekávala žluté boty, tak po rozbalení na mě vykoukla ještě jedna letní kabelka jako překvapení.
Vždy když mi Světlanka něco vyrobí, tak jen žasnu s otevřenými ústy!Samotná Hael byla ze žlutého překvapení zaskočená a nevěděla kterou kabelku si vzít dříve :-))
Půjčila si paruku od Laryssy, ušila jsem ji nový svetřík z mého starého a mohla vyrazit do města :-)


Na konec tohoto článku ještě jedna informace, netýká se už Hael, ale toho, že se pomalu a jistě blíží červnová víkendová akce Kladenské dvorky a jsem velmi ráda, že jsem dostala opět nabídku vystavovat fotografie panenek u Budilů.
Bližší informace napíšu v příštím článku :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 19. května 2015 v 13:32

Renííííí! Já se tu uvzdychám! :-)
Ona je nádherná! A k tomu ty její vlasy (ale i ty druhé jsou naprosto fantastické). A jak jsi jí oblékla! A pak ty kabelky a botičky! A nebo její šperky!!!! Mám pokračovat? :-D
Jsem z ní naprosto nadšená! ♥

Ani se nedivím, že jsi dostala další nabídku na výstavu. Stačí se podívat na tvé fotky (na tu od tebe koukám každý den, neb jí mám vyvěšenou v pokoji na zdi) a je jasno! :-) Moc ti to přeji Rení. :-)

2 inka inka | Web | 19. května 2015 v 14:36

Ta je prostě úžasná, ta mě tedy dostala, je perfektní a fotky se ti moc povedly, ostatně jako vždy :-).

3 viva07 viva07 | 19. května 2015 v 14:52

To je nádhera, strašně se mi líbí. Tvlůj blog jsem objevila před nedávnem. Byla bych ráda kdybys dělala víc fotonávodů na oblečení

4 Eva Eva | 19. května 2015 v 21:32

Je opravdu velmi nádherná a ta kabelka s taškou a nazouváčky, to je opravdu super. Ty fotečky mě opět potěšily.

5 Mary Mary | E-mail | Web | 19. května 2015 v 22:31

Hael je veľká kočka od hlavy až k päte. Nádherné fotky, tá farebná jeseň Hael nesmierne pristane. Si fantastická fotografka, ani ja sa nečudujem, že budeš opäť svoje diela vystavovať.:-)
Svetlanka je veľmi talentovaná, aj ja vždy obdivujem v nemom úžase jej diela.:-) Žltý crossbag a topánočky sú úžasné. Veľmi sa mi páči ružové tričko, ale aj farebný svetrík.
Fotky som si opäť nesmierne vychutnala.;-)

6 Nikky Nikky | E-mail | Web | 20. května 2015 v 20:32

Prekrásna :-) Maľbu má dokonalú a ryšavými vláskami si ju totálne posunula na TOP priečky.
Šaty a fotky ako vždy super. Svetlanka musí byť minimálne tak talentovaná ako ty, keď vie urobiť tak dokonalé kabeločky.

A k výstave gratulujem a nedivím sa, že ťa pozvali opäť, robíš úžasné fotografie (ako amatérsky fotograf trošku závidím)

7 Růža Růža | E-mail | Web | 23. května 2015 v 17:43

Hael je moc hezká a fotky z podzimu jsou nádherné. A ty botičky a kabelky, obdivuji každého, kdo umí vyrobit tak úžasné věci. Jste šikovné holky.:-)

8 Katka Katka | 23. května 2015 v 19:37

Ta je krásná, ve "tvém" svetříku jí to náramně sluší a ty džíny, no paráda! Ta letní kabelka je perfektní. Mohla bys prosím napsat, jak je Hael velká v cm? Nějak se v těch velikostech BJD panenek ztrácím, děkuji.

9 panenkomanie panenkomanie | E-mail | Web | 28. května 2015 v 15:01

[1]: Šárko děkuju! je zvláštní že jsem vždy toužila po Rose od Supia Dolls, ale Hael ji dokonale zastoupila a mám z ní radost, navíc ji mám směrovanou do rezava, co více si můžu přát :-)
Jsem ráda že Ti fotografie dělá takovou radost!

[2]: Inko děkuji moc!

[3]: Děkuji, jsem ráda že se Ti u mě líbí na blogu a návody moc teď nestíhám, ale jak mě něco opět napadne, budu se snažit t odát na blog.

[4]: Evi děkuji, já ty Světlaniny kabelky a botičky zbožňuji!

[5]: Mary děkuju moc! Hael se mi moc hodí pro Nkiru, tak jsem ráda že se mi tak nějak vyvrbil i jeden pár :-) Světlanka mě obdarovala další nádhernou taškou v letním vzoru a už jsem stihla došít k tomu i oblečení, tak doufám že to vše budu moci opět brzy ukázat na blogu.

[6]: Nikky děkuju! Lenčin faceup je dokonalý, maluje převážně tento styl a má ho do posledního bodu "vychytaný" :-)
Na výstavu se opravdu těším, ještě před čtyřmi roky by mě to ani ve snu nenapadlo, že jednou.... :-)

[7]: Děkuji Růžo :-) Já Světlanu také obdivuji, protože kdeyž něco lepím já, tak den poté sundávám lepidlo z rukou :-)

[8]: Děkuji Katko, Hael je velikost SD, tedy má nad 50cm a Hael přímo něco přes 60cm, myslím že tak 64.

10 weronikawercawerunka weronikawercawerunka | 29. května 2015 v 21:53

Dobrý den, tato přemalba je úžasná ! Moc se Vám povedla!  ! :-) Vy jste opravdu úžasná ! A mohla bych se zeptat čím přemalováváte ty panenky ? Jako myslím jakými barvami nebo pastelkami ? :-) předem děkuji za radu ;)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama