Duben 2015

BJD Chloe - letní modrobílý proužek a červenobílý puntík

27. dubna 2015 v 21:53 | cherryn |  BJD Dolls
Chloe sedí na poličce a kouká na mě prosebně každým dnem, že nutně potřebuje něco nového na sebe :-)
Dnes jsem ji už neodolala, ale upozornila jsem ji, že si musí změnit vlasy, protože to bude krapet zajímavá a letní kombinace.
Neprotestovala a díky tomu, že neodporovala, tak ani to šití netrvalo dlouho. Před tím, než šly děti spát, jsme vyběhly na zahradu a Chloe jsem udělala hromadu fotek v novém outfitu.


Bude to trochu foto smršť, protože nejsem schopná vybrat jen pár fotek, ač jsou si hodně podobné :-)
Krátce napíšu k oblečení... svetr a podkolenky jsou z ponožky a sukně je klasicky nabíraná z pruhu látky.
Mašlička ve vlasech je přišitá na čelence z paměťového drátku.Hledala jsem kde ji vyfotit a zachytit ještě zbytky denního světla, kdy ze západu už na nás vyhlížela bouře, až mě napadla houpačka a dokonce k ní barevně i ladí :-)


Padáááááám...... chyť mě!


Koukej vstát a zapózuj :-)


NEROZHOUPU TĚ ani omylem, zapomeň!!! :-))))


:-)


Tak dobře, ještě jdeme nahoru ke skluzavce...


... ááá kdopak se to přišel podívat? :-)


Bály jsme se obě dvě :-D
Tak jdeme ještě ke stromečku a domů.Ever After High - přemalba Ashlynn aneb OOAK

19. dubna 2015 v 21:58 | cherryn |  Monster High
Přišlo to dříve než jsem čekala! :-)
Tentokráte to opravdu nemělo dlouhého trvání a Ashlynn má novou tvář a nejen tvář, protože když už jsem byla v malovacím procesu, tak jsem udělala celý Body Blushing jejího těla.
V momentě, kdy na mě koukla svým novým kukučem :-) tak mám stále na mysli jméno Rozárka, tak uvidím zdali se mi uchytí v paměti natolik, aby ji to jméno zůstalo.


Nechtěla jsem hned dávat její první fotku hambatou, ale abych vám ukázala jak vypadá Body Blushing, tak jednu sem dám :-)


Nejhorší částí byla úprava vlasů, její originální účes natvaroval vlasy hodně vlnitě a místy vypadaly jakoby "zlomené". Vyzkoušela jsem je krapet narovnat kulmou na vlasy, ale je nutné najít tu správnou tepotu, ať se vlasy nezničí, což je teplota kolem bodu varu a raději nížší. Zatím ji zůstanou vlásky takto a časem je možná natočím do kudrlinek.

Rozárka mě ihned inspirovala k ušití letních šatiček s volánkem a saténovou růžičkou.Nenašla jsem jediné monsterčí boty, aby se mi hodily k šatičkám a jak se říká, nedalo se svítit, musela jsem ji vyrobit i střevíčky.


Jsou to takové pidi střevíčky, kde základem je tvrdý papír a na něm je nalepená stejná látka, jako jsou šaty.
Pásky jsou z růžové saténové stužky, průhledné gumičky (aby lépe držely na nožce), podrážka je z moosgummi a podpatek je špejle olepená opět kusem látky :-)
... a nyní už jen pár fotografií, když pobíhala po zahradě :-)
BJD LittleFee Ante

11. dubna 2015 v 0:23 | cherryn |  BJD Dolls
Panenka, kterou Vám dnes představím, je v mé sbírce již delší dobu a ač mám raději panenky náctileté a starší, tak malé Ante jsem nemohla odolat! Jedná se o model Fairyland LittleFée Ante a řadí se do velikost 1/6 nebo YoSD.
Tuto sladkou panenku jsem si tehdy pořídila hlavně proto, že jsem si chtěla vyzkoušet i nějaké outfity v této velikosti a to jsem netušila, že opět budu mít trochu problém s velikostí botiček, protože má nožku kratší než klasické velikosti v této řadě, stejně jako MiniFée.
Venku se konečně přihlásilo o slovo jaro, rozhodla jsem se ušít něco jarního i Ante a vzít ji na chvíli ven, abych ji mohla vyfotit. Myslím, že si to už zasloužila, po té době vysedávání doma na poličce :-)Nebylo moc momentů, aby seděla v klidu, já ji mohla vyfotit a jen sedět na lavičce, to byla pro ni velká nuda :-)
Odložila na chvíli medvídka a doslova přepadla květiny :-)

..a pak opět přišel na řadu medvídek...

Ante: "Já už ho asi neunesu!"
Jen se snaž!!!


Ante: "... jsem ho tam nechala... koukej..."
Vezmi ho sebou, jinak ti uteče a už ho neuvidíš :-)


Ante: "...a proč teda nejde za mnou, když umí chodit?"


Ante: "Já ho tam nechám a až mu bude smutno, tak mě najde, jo?"


Prostě je to malý čertík :-))

Než dostala jarní šatičky, tak měla na sobě něco jako noční košili, kterou jsem šila z trička po dětech. Dokonce jsem se dopracovala i k vyrobení chlupatých papučí z ponožek, aby ji nebylo zima. Tato fotografie se dostala do výběru fotek, které již byly prezentovány na výstavě v Tehovci a pravděpodobně bude k vidění letos i na Kladenských dvorcích :-)


Ever After High - Ashlynn Ella a Hunter Huntsman

3. dubna 2015 v 23:07 | cherryn |  Monster High
Tak už je mám také doma :-)... ale že to trvalo!
Nemám větší plány jejich sbírku rozšiřovat, ale říkala jsem si, že nějakého zástupce, z této řady, bych doma mít měla. Kolikrát jsem stála v hračkářství, prohlížela jednu po druhé a nemohla se smířit s tím, jak mají velké a ploché hlavy, jelikož jsem je stále srovnávala s dokonale tvarovanými hlavičkami monsterek. Ovšem když tehdy vydali tuto sadu, tak jsem věděla, že to je jediná možnost, která má šanci projít až k nám domů. Počkala jsem si na adekvátní cenu, která na mě vyskočila asi tak před týdnem v Bambuli a jednoduše jsem neváhala :-)

Nejsem ani moc znalá ohledně všech postav, jen jsem se dočetla, že Ella je dcera Popelky a Hunter syn myslivce, tak doufám, že jsem se to dozvěděla správně.
Musím opět vyzdvihnout, jak dokonalé mají oblečení a doplňky, jsem nadšená z toho, jak je Hunter krásně kloubový a do určité úrovně hezky pózuje.

Řekla bych, že většina z vás je bude znát a tak jsem je dnes fotila hlavně pro radost.


Tentokrát jsem si počkala, až sluníčko bylo těsně před západem, aby mi jeho paprsky dosáhly na místo, kde doma fotím a pak už jsem jen cvakala a cvakala :-)


Detaily doplňků...
Hunter mě opravdu mile překvapil a strašně mu to sluší :-)

Na závěr dnešního článku bych Vám ráda popřála veselé Velikonoce!
Užijte si první jarní svátky s rodinou a přáteli.... a doufejme, že bude na nás vykukovat i sluníčko :-)
Ehm ... na poslední fotku se mi přikutálelo takové jedno legrační vajíčko :-)
p.s. prostě jsem si chtěla vyzkoušet namalovat něco netradičního a aby se to líbilo dětem :-)