Srpen 2014

Monster High - OOAK panenka s pihami :-)

29. srpna 2014 v 15:14 | cherryn |  Monster High
Od doby, kdy mám vystavené panenky v Dollslandu, jsem se nemohla nějak zbavit pocitu, že mi doma stále něco chybí :-) Nevydržela jsem to dlouho, fantazie mi jela na plné obrátky a během pár hodin jsem měla přesnou představu o mé nové přemalované panence.
Mám připravených pár monsterek, které jsou určené na přemalby a podobně a tentokráte jsem si vzala do parády panenku z CAM sady a to růžovou Vampire, o které jsem si dlouho myslela, že je to Draculaura :-)
Rozhodla jsem se pro vsazená očka, vyřezala jsem tedy otvory pro oči, sundala originální malbu a začala jsem malovat.
Delší dobu jsem si přála mít monsterku pihatou a rezavou. Malovala jsem tedy i tělo, nejdříve jsem namalovala pihy a pak Body Blushing. Původně jsem si myslela, že bude mít zelená očka, ale hnědá barva vyhrála na celé čáře.
Dovoluji si tímto vám představit mou novou krásku, která pravděpodobně dostane jméno Cinnamon :-)... za což děkuji svým kamarádkám, které jsem vyzvala, aby mi pomohly se jménem. Čekala jsem, které jméno mi utkví v paměti a Cinnamon se mi vybaví pokaždé, když se na panenku podívám nebo jen pomyslím.


Nestihla jsem vyfotit originál a tak jsem si vypůjčila fotografii z internetu, abyste i vy mohli porovnat její změnu...


Cinnamon je velmi fotogenická..Hned druhý den jsem ji ušila jednoduché tylové šatičky. Nechtěla jsem schovávat její krásné tělo pod oblečení :-)


Zapadající sluníčko si hrálo se stíny a já jsem toho využívala při focení.

BJD Scarlet - aneb Chloe v barvě Tan

18. srpna 2014 v 14:32 | cherryn |  BJD Dolls
Prázdniny jsou v plném proudu a díky tomu, že nemám moc času na tvoření, tak se dostávám k tomu, abych dala na blog panenky, které již doma mám, jen jsem je nestíhala představit :-)
Po pořízení MNF Chloe, jsem věděla, že nutně budu potřebovat její dvojče, ale v barvě těla TAN, tedy opálenou. Díky tomu se ke mě dostala další kráska z řad Minifee a dostala jméno Scarlet.
Předem jsem věděla, že bude pihatá, bude mít rezavé vlasy a zelené oči. Malovala jsem ji ve stejný den jako Chloe, které jsem dělala nový kouřový faceup.
Snědá Scarlet byla se mnou na výstavě fotografií v Kladně, takže jste ji již mohli zahlédnout. Už se na mě zlobila, že jsem ji nedala ještě na blog, tak hurá na to, ať je doma klid :-)
Začneme nejnovějšími fotografiemi, které jsem fotila na prázdninách u babičky a prakticky nebylo s dětmi více času, než ji uplést top, vytáhnout loňské kraťasy a hurá na zahradu....Na stromě je fajn, ale kdyby ji nelákala jablíčka, byla bych klidnější... :-)


"Pojď dolů!!!" .... výmluvnou odpověď vidíte sami :-)


Ač je léto, pod třešní už byla hromada listí a abych mohla fotit, musela jsem zabavit menšího syna, Chtěla jsem aby si vyzkoušel procházet hromadou listí, aby slyšel jak to krásně šustí, než mě napadlo, že ke Scarlet listí půjde dokonale!


Teď se vrátíme v čase, kdy jsem Scarlet ušila puntíkované růžové šaty, které jsou podšité tylem..


... vzadu mají šněrování...


Poprosila jsem BlackSvětluš, zdali by mi nevyrobila střevíčky pro Scarlert, že nemám žádné růžové... Netrvalo to dlouho a přišel mi balíček. V balíčku přišly úžasné střevíčky a k tomu kabelka, která byla finální tečkou k dokonalosti celého outfitu. Světlanko, ještě jednou děkuji moc!!Aby nebyla Chloe smutná, tak si vzala na sebe hnědé puntíkované šaty a šup, šup před objektiv :-)


Scarlet miluje růžovou barvu a já jsem v ní také našla zalíbení :-) Jednou večer jsem sedla a upletla ji svetřík, jak jinak než růžový :-))


...samozřejmě také ráda fotí... a jaký má foťák??? :-)))


KUK!


Přejdeme ještě ke starší fotografii... společná s Chloe...


Na těchto fotkách má své první šatičky a ano jsou opět ve sladkém fialovém tónu :-)


Poslední fotka je vlastně první fotka s jejím faceupem, fotila jsem ji hned po dokončení, kdy jsem se rozmýšlela, která paruka bude vhodná, samozřejmě, že všechny paruky má a zatím bude mít v rezavém odstínu :-)


Rozhovor aneb příjemné posezení s redaktorkou z Blesku pro ženy

14. srpna 2014 v 16:26 | cherryn |  Zápisník
Nedávno se mi ozvala velmi sympatická redaktorka z Blesku pro ženy... sešly jsme se, popovídaly jsme si a dnes vyšel článeček. Pokud máte chuť a chvíli času, vstupte dále :-)

(klik na obrázek)

Děkuji za tuto příležitost, jelikož tak krásné hobby a úžasný panenkářský svět, si to zaslouží! :-)