Květen 2014

Ancient Tales BJD - když zapadá slunce...

24. května 2014 v 13:03 | cherryn |  BJD Dolls
Panenku od Helgy Reinhard jsem již představila a dnes mám pro vás pár fotografií v podvečerní náladě.
Mám velmi ráda dlouhé "letní" večery, zapadající slunce a když pomalu nastupuje odpočinkový čas. Je to úžasná hra dlouhých stínů, které velmi ráda využívám při focení a dnes už nebudu více povídat....

Tonner Doll - Deja Vu Emma Jean McGowen

15. května 2014 v 9:00 | cherryn |  Tonner Dolls
Krásná Deja Vu mě opravdu zasáhla a díky tomu jsem si nutně musela pořídit ještě jednu panenku z této řady, jen v základní verzi. Oslovila mě Emma Jean McGowen, která je paruková, má zelené oči a rudé rty.
Nejdříve jsem si ji vyfotila tak jak přišla, alespoň jednou, protože byla určená k okamžité změně vlasů a oblečení :-)


Než Emma přišla, měla jsem rozešitý korzet pro mou první DejaVu, kdy mi došlo že ta opravdu nebude určena k převlékání a k podobným aktivitám. Nedošila jsem ho a čekala jsem na Emmu.
Po dokončení jsem ke korzetu ušila obyčejnou bílou sukni, abych si ji mohla vyzkoušet vyfotit s rezavou parukou...


Stále mi to nedalo, uvažovala jsem nad tím, že bych ji ráda měla v ještě modernějším stylu.
Emma byla jedna z panenek kterou jsem vzala do Brna na sraz a díky tomu se mi povedlo konečně to co jsem si pro ni představovala.
Kamarádka Elea prodávala krásný moderní outfit na panenky Tonner, pro mě byl neodolatelný na první pohled a po dlouhé době jsem dala přednost zakoupení před šitím :-). Overal je krapet větší přes prsa, jelikož Deja Vu má drobnější tělo, ale jinak ji sedí naprosto perfektně.
Konečně přišly na řadu stříbrné střevíčky, paruku od Monique a úžasné retro brýle od panenky Scarah - Monster high(panenku nemám, jen ty brýle :-) )A na závěr k pobavení, jak si přišel "osahat" panenku můj malý vetřelec, poté co si hrál na pískovišti :-))
:-)

Monster High - Viperine Gorgon

10. května 2014 v 22:20 | cherryn |  Monster High
Vím, že už jsem ji slibovala delší dobu, ale stále čekala na tu vhodnou chvíli. Nejdříve na chvíli kdy jsem se rozhodla ji koupit a nakonec i na správný moment k nafocení.
Nevím proč, ale dle promo fotek jsem si myslela, že na ni převažuje růžová, včetně těla, ale to byl můj velký omyl :-) Tělo má béžově perleťové, vlasy bílé s růžovým melírem a spíše oblečení, oči a hadi jsou příčinou toho, proč jsem byla přesvědčena o růžovém těle.
Viperine je kouzelná v tom, že je trochu jiná než ostatní a to tím, že má pod vlasy růžové plastové hady, což se nemusí všem líbit, ale mě to velmi zaujalo a opravdu to k ní neuvěřitelně sedí.
Zatím nevnímám ani nějaké problémy s mastnými vlasy a doufám, že tomu tak zůstane, jelikož nemám zatím ani jednu myšlenku, která by mě nutila ji měnit!

Detaily...teď detail, který je pro mě zklamáním, nemám ráda viditelné označení, pro výrobu ..


Bohužel se na naši zahradě necítí jako doma, není to její prostředí, ale prozkoumávala vše...


a poslední odpočinková :-)


Panenkářský sraz v Brně

4. května 2014 v 22:11 | cherryn |  Zápisník
Víkend uběhl a pro mě to byl víkend plný zážitků a poznání nejen nových tváří ve sběratelském prostředí, ale také objevení panenek, které se dostávají na můj pořadník :-)
Tuto sobotu se konal velký panenkářský sraz v Brně a strašně mě mrzí, že ten den uběhne moc rychle. Nestihnu najednou vše co jsem chtěla a přitom odjíždím s hlavou plnou myšlenek, které směrují na tváře panenek a zážitků z osobního setkání.
Děkuji tímto i Maianne a Lence, které tento sraz pořádají!
Trošičku mě zaskočilo počasí, opravdu nebylo hezky a poprvé jsem některé panenky fotila i s bleskem a věřte, že to nemám ráda :-)

Udělejte si pohodlí a pojďte se podívat, jak jsem tento úžasný den viděla já objektivem fotoaparátu...

(klik na obrázek)

Dovolím si vypíchnout pár fotografií, které mě buď oslovily a nebo objekty jsou v mé veliké oblibě :-)
Ovšem myslím, že největším překvapením byla Bibi (65cm), která přijela na motorce :-)


Nechyběla ani má oblíbená pánská resinová část :-)

a nakonec jedno malé a velmi roztomilé stvoření :-)