Březen 2014

BJD Chloe a její nový faceup

28. března 2014 v 14:09 | cherryn |  BJD Dolls
Budu teď trochu vzpomínat na paní zimu, která byla opravdu velmi krátká a zachytit sníh s panenkami, to byla otázka jen několika dní :-)
Navíc jsem se těsně předtím odhodlala přemalovat Chloe a tak právě ona dostala šanci se seznámit se sněhem :-) Psala jsem hned na začátku, když jsem si ji pořídila, že její první faceup nebude mít dlouhého trvání a půjde více do "dospělejšího" vzhledu.
Představuji tímto mou "novou" Chloe, tedy její nově namalovanou tvář a díky tomu, jsem ji musela ušít nové oblečení, džíny a svetřík.
Už to není ta sladká malá holčička, ale temnější a zamyšlenější slečna :-)
Sníh ji velmi překvapil a nevěřícně koukala nahoru odkud se to bere....
Já vím, že ji s tím foťákem neustále šmíruju :-)))


A teď přeskočíme o měsíc dále, kdy se jaro hlásilo první sněženkou :-)
Chloe dostala novou paruku a od té doby jsem ji neměnila.
Určitě ještě vyzkouším i blond paruku... hned jak spíchnu letní šaty :-)
Chtěla se přitulit, ale bála se, aby jim neublížila..


Pak shlédla něco, co ji okamžitě zvedlo ze země a musela to jít hned vyzkoušet :-)Měla veliké štěstí, že děti nebyly venku.... traktor je v neustálém obležení :-)

Ancient Tales BJD - panenka z výstavy

18. března 2014 v 14:37 | cherryn |  BJD Dolls
Koncem minulého roku, po výstavě Doll Prague, jsem se zmínila, že jednou přijde čas na představení sběratelské panenky, kterou jsem si z výstavy odnesla.
Novinek mám daleko více a času stále málo, nicméně konečně dostane prostor úžasná, malá, perfektně pohyblivá a neuvěřitelně reálná BJD panenka Ancient Tales od autorky Helgy Reinhard(klik).


Je to drobná panenka, která má hodně reálné proporce a její pohyblivost je perfektní.
Abych ale nezamluvila jak to celé vzniklo..... takže na výstavu jsem šla s tím, že opravdu budu jen fotit, snaha byla veliká, do té doby než jsem zahlédla stánek s těmito panenkami.


Jen vkročíte do budovy a spatříte takovou krásu... Helga měla stánek jako jeden z prvních a tam jsem se zasekla na dobrou hodinu, než jsem si panenky prohlédla. Nebyla jsem jediná kdo si tuto panenku odnesl a dokonce jsme jednu kupovali pro kamarádku, která se nemohla dostavit a to vše jen dopomáhalo tomu, že jsem neodolala :-) Velmi příjemný fakt byl ten, že se setkáváte přímo s autorkou. Helga je velice příjemná a éterická bytost, komunikace sice probíhala v angličtině, ale myslím, že bych to kostrbatě dala i v ruštině :-)
Nechala jsem si ještě čas na rozmyšlení, zašla jsem si na oběd, kávu a pak jsem se vracela už jen s tím, že ji prostě musím mít :-) K tomu všemu ještě vděčím kamarádce Janě, která mi velmi pomohla a díky ní jsem se rozhodla ji koupit!

Kupovala jsem ji nahou s jednou parukou a bylo mi ihned jasné, že budu muset sednout ke stroji a ušít nějaké šaty.
Než se ale dostaneme k tomu co jsem vytvořila, tak ještě fotografie jak ji autorka stvořila...Rozmýšlela jsem, jaké šaty ji ušít, až jsem narazila na zbytkové látky po babičce od manžela. Byla to zbytky saténových látek, které jsem nakombinovala s kytičkami. Nakonec jsem musela vyrobit i paruku, jelikož původní paruka barevně neladila k šatům.


Pamatuji si ten den kdy jsem šaty fotila.. bylo ošklivo, zataženo a hrozně mě to zlobilo, jelikož já měla touhu je hned nafotit. Nafotila jsem, ale musela jsem hodně upravovat, aby barvy byly jako v reálu.Napadlo mě, že by nebylo od věci, nafotit panenky rovnou dvě :-) ... neboli malé zrcadlení...


Prodej - panenka Ellowyne Wilde Imagination

10. března 2014 v 8:22 | cherryn |  Prodej
Na Aukru je k prodeji sběratelská panenka Ellowyne Wilde Sweetly Sullen, prodává ji má kamarádka a velká sběratelka Míša. Osobně Míšu mohu jen doporučit, panenky z její sbírky jsou pouze vystavené a v nekuřáckém prostředí.BJD Lillycat Cerisedolls - nejen faceup pro krásnou Ellanu

7. března 2014 v 20:33 | cherryn |  BJD Dolls
Dnes bych vám ráda představila úchvatnou BJD panenku, kterou bohužel nevlastním, ale měla jsem jedinečnou příležitost si ji dokonale prohlédnout! Jejich majitelky mě požádaly o faceup a bodyblushing, ano píšu slovo v množném čísle, jelikož se dostaly ke mě tyto panenky dvě!
Má přibližně 57cm a jako všechny panenky od Lillycat, byla ke koupi jen v určitém časovém rozmezí.
Přiznávám se, že jsem byla přímo v sedmém nebi a přitom ve mě hrálo neustále to, že se jim nesmí nic stát. Převážila ovšem má nesmírná zvědavost a tvůrčí nálada, nezůstalo jen u faceupu :-)
Oběma majitelkám, Maianne a Berušce, velmi děkuji za tuto příležitost!
Nejdříve mě navštívila Ellana od Maianne, kde jsem zjistila, že bude nutné panence vystlat klouby kůží, aby držela pózy a pustila jsem se do práce. První faceup byl přirozený do barev hnědých...Její prstíčky jsou dlouhé a velmi elegantní


Vyzkoušela jsem ji rezavou paruku..


Také ji pasuje pravá mohérová paruka v oranžové barvě


Tato panenka má i velmi zvláštní tělo, trošičku se její křivky podobají Monsterkám v kombinaci s Venuší :-). Má prohnutá záda, úzký hrudník, úzký pas, ale má velmi široké boky.
Spíchla jsem ji jednoduchou sexy červenou noční košilku :-) a vyzkoušela i paruku s černými divokými kudrlinami.
Respektive se snažím Maianne ukázat, že červená barva není špatná :-) a to jsem si nedovolila ani vyslovit slovo růžová :-))


To byla krásná a sexy Ellana od Maianne.

Poté přišla Ellana od Berušky. Přesně věděla jak si ji představuje namalovat a že by ji ráda měla laděnou do fialovo-růžova, což jsem nakonec uvítala, jelikož její barva pleti je Tan Pink a bude krásně ladit do barvy.Beruška ji poslala s parukou, která hraje všemi barvami.
Nejdříve jsem měla trochu obavy, ale nakonec se ukázalo, že i taková kombinace se k ní neuvěřitelně hodí


Když jsem objevila tyto nádherné panenky na internetu a předchozí model od Lillycat, pod jménem Lyse, tak jsem objevila fotografie, kdy tyto panenky mají oblečené do překrásných, propracovaných korzetů. Byla to pro mě neuvěřitelná výzva a jelikož jsem se potřebovala "růžově" vybít, tak jsem si dovolila Berušky Ellanu obléknout tak, jak ji vidím já :-)

Střihla jsem korzet z růžové bavlněné látky, vyhrála jsem si se šněrováním a celkovým zdobením.
Jen korzet bylo pro mě stálo málo a tak jsem spíchla jednoduchou balónovou sukni a punčošky.
Měla jsem štěstí, že v den, kdy jsem měla jedinou šanci ji nafotit, svítilo krásně sluníčko.Fotila jsem ji na trávě, abych neměla o ni takový strach, přeci jen nestála nejlíp a pád mohl nastat kdykoliv.


Detaily korzetu...
Přes to všechno, že nepózuje nejlíp, je velmi elegantní a sexy, nafotila jsem opět hromadu fotek, ale vybírám jen pár, které mě ve finále zaujaly.
...a protože miluju panenky bez paruky, nemohu na závěr článku jinak :-)