Únor 2014

Evangeline Ghastly - úžasný outfit od Lenky

18. února 2014 v 20:01 | cherryn |  Wilde Imagination
Dnes zazvonila pošťačka.... huráááá doručila mi balíček s novými parukami pro panenky... miluji tyto momenty! :-)
Konečně jsem mohla převléknout mou Evangelinu do nového outfitu od LenkyB, která šije neuvěřitelně krásné a nápadité oblečení na tyto panenky.
Při převlékání mi trochu neseděla barva očí a jelikož mám Evangelinu upravenou s otevřenou hlavou, tak jsem doladila i barvu očí k celkovému outfitu. Původně mám tato očka pro Monsterku, ale proč bych si je na chvíli nepůjčila pro jinou panenku :-)
Nejdříve jsem chtěla využít sluníčka na focení, ale pak jsem si říkala, že pro tyto barvy musím počkat až bude sluníčko skoro zapadlé. Nicméně dvě fotky se sluníčkem jsou na světě.Když stála doma na podlaze, neodolala jsem fotce s jejím stínem..


Potřebovala jsem "vyvenčit" děti a díky tomu vzniká spousty fotek z naši zahrady :-)Detail na korzetovou část se šněrováním... je to dokonalé a Lence, ještě jednou moc děkuji!Miluju její profil tváře...
Vím, že ne všichni máte možnost nakupovat v zahraničí sběratelské panenky a tak když se naskytne možnost zveřejnit prodej od ověřeného zdroje, tedy sběratelky kterou znám osobně, dovolím si zveřejnit její prodej.
Jedna krásná Evangelina je momentálně na prodej, byla pouze vystavená, je v perfektním stavu a pokud máte zájem, jukněte na tento odkaz, třeba budete mít štěstí:

Monster High - Cleo De Nile

13. února 2014 v 18:57 | cherryn |  Monster High
Nedám si pokoj a nedám! :-)
V mém světě panenek je hodně změn i u BJD, ale nejsem schopna se dostat přes Monsterky!
Včera jsem se šla podívat, zdali neuvidím nějakou hezkou Frankie, kterou bych koupila synovi... ano čtete dobře :-)
Od té doby co spolu sledujeme seriál a filmy Monsterek, tak mám doma na chvíli holčičku :-))
Co se ale nestalo, neoslovila mě žádná Frankie, ale zato Cleo De Nile. Když jsem spatřila její havraní vlasy, tak jsem měla jasno a už byla na pokladně.
Tajně doufám, že jsem neudělala radost jenom sobě, ale také Nefeře, že se setkala se svou mladší sestrou. Synovi jsem radost neudělala, ale to přijde :-) v Tescu mají výprodej Monsterek na bruslích a zrovna Frankie z této kolekce je krásná!
Přiznávám, že mi Cleo moc nepřipomíná svou kreslenou postavu, ale to nevadí, má krásnou barvu pleti a je to jedna z mála, která je vlastně "lidská".
Vždy mě fascinují detaily, což je i třpytivý tyl, který lemuje sukni...Teď připomenu tvář Nefery...


a pár společných fotek sestřiček :-)


Obě tváře v detailu vedle sebe..


Neodpustím si detail střevíčků... ten had je neuvěřitelný :-)
Na další fotce jsou vidět i rozdíly ve výšce a také rukou...Holky vás zdraví a zase příště :-)


Monster High - Catrine DeMew

4. února 2014 v 8:47 | cherryn |  Monster High
Tentokráte také ještě zůstanu u mých novinkových Monster High :-)
Před Vánocemi jsem dostala nabídku ke koupi Catrine DeMew, od které jsem již měla pouze hlavičku a bylo mi jasné, že jak se dostanu k celé panence, bude v mé sbírce.
Na Catrine je úchvatná kombinace bílého těla a fialových doplňků, což byl pro mě důvod i k pořízení první Spectry.
Díky tomu, že mám bílou Catrine i černou Catty, tak mé myšlenky mě stále navádějí, k vyfocení společných fotografií "kočiček" Black and White a doufám, že k tomu jednou dojde :-)
Tentokráte ale jen Catrine, tak jsem ji vybalila z krabice...
Catrine je opravdu dáma :-)


Její doplňky jsou opět neuvěřitelné...Všimli jste si toho malého detailu na střevíčkách? Ty milimetrové kočičí hlavy uprostřed mašličky? :-)


Malá ukázka obou Catrine, jen ta první má zapůjčené tělo a šatičky od jiné panenky :-)Co se asi tak stane, když dvě kočičky mají rybičku? :-))


...stále si něco špitaly... a já jsem ráda, že má rybička ostré zoubky :-)Dopadlo to dobře.. jsou to dámy každým coulem!