Říjen 2013

Minifee Chloe - moje nová kráska

25. října 2013 v 13:14 | cherryn |  BJD Dolls
Už nějaký ten pátek se chystám k tomu, že vám představím jednu z mých nových panenek a konečně jsem se k tomu dnes dostala.
Neodolala jsem krásné Minifee Chloe, kterou vyrábí velmi známá firma v oblasti BJD, firma Fairyland. Tyto panenky jsou jedinečné jak svým vzhledem, tak pohyblivostí.
Panenka mi přišla v létě, neoblečená, nenamalovaná a tehdy mi připadala jako takové malé kuřátko :-)
Neskutečně prokoukla v momentě kdy jsem ji namalovala...


Opravdu mě dostala její pohyblivost, což je i vidět na první fotce jak se mi krásně naskládala do dlaně.
Říkala jsem si, že by si zasloužila částečný Body Blushing...


Detail nožiček...


Byla jsem s dětmi na prázdninách u babičky a tak jsem začala improvizovat s oblečením... půjčila si kalhoty od Naby a z ponožky jsem ji udělala top...


Ještě změna paruky...


..a protože bylo léto, no spíše tropy, tak jsem šla prohlédnout zbytky látek babičky, tedy mojí mámy :-) a našla jsem tam úžasný kus látky. Netrvalo to dlouho a měla letní oblečení k vodě.Když zasvítí sluníčko je neodolatelná :-)


Vyřazovala jsem malé mimi oblečení a pruhované body jsem ihned využila na tričko pro Chloe. Jen jsem nevěděla s čím to kombinovat, tak jsem zasedla ke stroji a ušila poprvé v životě džínové kraťasy, které jsem ještě potřela místy Savem, abych dosáhla ošoupaného vzhledu. To bych ale nebyla já, kdybych ji zase něco nevyměnila, tak změna očí i vlasů a je z ní najednou roztomilé děvčátko :-)

Příště ji uvidíte zase jinou... je jak chameleon a vše ji sluší, což je trochu nespravedlivé :-)
Ještě prozradím, že Naby se cítila trochu nevýrazná vedle Chloe a tak i Naby prošla změnou a hodně velikou!

Pod pokličkou - další okatá panenka přichází na scénu :-)

18. října 2013 v 15:14 | cherryn |  Pod pokličkou
Kdo za to může, že mě ovládly okaté panenky s obrovskou hlavou?? To vám řeknu přesně, je to Šárka :-)
Prohlížela jsem si stránky Šárky a říkala jsem si tehdy, co na těch panenkách vidí.... ehm, už to vím i já :-)
Nicméně byla tak hodná, zakoupila mi jednu panenku Basaak a navedla mě na neuvěřitelnou věc... budu měnit proporce panenky! V životě by mě nenapadlo, že já si koupím "dlátka" na panenku :-)
Držte mi palce!


Kdopak to je? Málá ale okatá :-)

8. října 2013 v 20:34 | cherryn |  Ostatní panenky
Občas si říkám, že je lepší nevidět co se komu povede koupit :-)
Na druhou stranu je to pro mě i výzva!
Jedna ze sběratelek panenek ukázala fotografii panenky, kterou si koupila u stánku od Vietnamců. Připomínala mi Blythe nebo panenku Basaak, ale nezdála se mi její cena... tak jsem ji poprosila, zdali by mi nějakou nekoupila, že bych se na ni ráda podívala. Nebudu tajit, že stála rovných sto korun českých :-)
Když přišla, tak jsem ji prozkoumala a hned ještě večer jsem se pustila do rozebrání hlavy, abych ji dokázala vyměnit oči a připravila na nový faceup. Není to moc vidět, ale má neuvěřitelně obrovskou hlavu.. kdo znáte Pullip panenky, tak tato má hlavičku ještě větší!
Nebudu vás napínat a představuje se vám nová panenka, která ještě čeká na kloubové tělíčko, ale nechtěla už čekat v koutku pracovny :-)


A teď si ukážeme jak vypadal originál...


Originál je velmi levná kopie panenky Blythe nebo Basaak. Vlásky měla jen dokola, aby šel udělat účes. Oči měla mrkací, ale nějak dobře nefungovaly, zavíraly se při sebemenším pohybu a tělíčko je pro mě nepřípustné, jelikož miluji kloubové těla, což naštěstí vyřeší nové tělíčko Obitsu.
Našla jsem v ní obrovské zalíbení a pár prvních fotek je na světě...

Poslední fotografie je s kamarádkou Jaldet :-)


Zprávy od Vás - Zpráva autorovi

8. října 2013 v 16:41 | cherryn |  Zápisník
Dovolím si malé info ohledně zasílaných zpráv, které posíláte z tohoto blogu prostřednictvím možnosti Zpráva autorovi.
Prosím, nezapomínejte mi vepsat Vaši emailovou adresu, pokud ji neuvedete, nemám jak odpovědět a vždy mě to mrzí.
Děkuji a přeji krásný podzimní den :-)

Pullip Dolls -Jaldet v růžovém tónu

6. října 2013 v 21:17 | cherryn |  BJD Dolls
Dlouho jsem se nevěnovala Jaldet, respektive jsem ji před nedávnem vyměnila očka, dala novu bílou paruku a ušila jsem ji růžové rychlošatičky. Pak na mě jen koukala a stále doufala, že jednou na ni přijde řada :-) Časem bych ráda uveřejnila i návod na tyto růžové šatičky, jsou velmi jednoduché, praktické a obzvláště pro panenky s velkou hlavou.
Dnes bylo krásně a myslím, že jsme si to focení obě dvě náležitě užily... navíc můj malý "vetřelec" spal a větší si hrál, co více jsem si mohla přát :-)
Jaldet se chtěla porozhlédnout po zahrádce a užít si posledních slunečných paprsků... ale nejvíce ji zaujalo úplně něco jiného...
Bylo docela těžké ji z plotu dostat, neskutečně se ji nechtělo :-) tak se na mě moc mile netvářila..Chtěla si vyzkoušet jak se leží ještě v zelené trávě.... a dopadlo to tak, jak vidíte.. usnula jako nemluvně :-)


Byla přímo neodolatelná a já fotila a fotila a tak mi promiňte tu hromadu fotek :-)

Moc se ji nelíbilo, že jsem ji probudila a někam mi utekla... až jsem ji našla, tajně vyfotila jak to dospává a vyhřívá se na sluníčku :-)Připravuji zároveň další článek, ve kterém představím její novou kamarádku, kterou jsem přetvářela z panenky od Vietnamců :-)