Srpen 2013

Monster High - Frankie a Draculaura OOAK

30. srpna 2013 v 13:11 | cherryn |  Monster High
Před delším časem se ke mě dostala Frankie, která měla plnou hlavu lepidla a vlasy nezvratně zničené. Měla jsem ji jako testovací, zkoušela jsem vlasy odmastit a dostat z nich i lepidlo, byl to marný boj. Vlasy jsem nakonec vyndala, hlavu celou vyčistila, polepila dírky, které se i rozleptaly v jednu díru a uvažovala jsem co s ní provedu. Chvíli mě napadalo, že ji vyhodím, že nemá šanci, ale nakonec ji dostala!
Navlasila jsem ji černým Saranem, pak jsem ji tak zvaně otevřela oči, tedy vyřezala otvor na vsazená očka a dostala faceup jako panenky BJD, což znamená přirozeně lidský faceup. Říkala jsem si, že by nebylo od věci ji také vystínovat tělo a to se nazývá Body Blushing.
Čekala na svůj den a aby tam neseděla jen tak nahá, vytvořila jsem pro ni mini spodní prádlo, ve kterém se vám ráda ukáže :-)Minulý týden se mi povedlo koupit krásné oblečení na Bratz panenku a padlo nejlíp Frankie :-)A teď k druhému OOAK provedení...
Kamarádka mě poprosila o podobný faceup pro svou CAM Draculauru a zde je výsledek mého včerejšího malování...Ula už je zpět doma a tak to jsou jediné fotky které mám, proto jsem spojila tyto dvě krásky do jednoho článku, navíc jsou si podobné... tak nějak lidštější :-)

Wilde Imagination - Essential Lizette

19. srpna 2013 v 21:55 | cherryn |  Wilde Imagination
Prázdniny se přehouply do druhé poloviny a já mám ještě jeden restík. Když jsem psala o Evangelině, tak jsem se zmínila, že nebyla jediná z mých nových panenek :-)
Neodolala jsem, využila jsem červnové slevy a k Evangelině jsem si přibrala ještě Lizettku, kterou jsem stále obdivovala na fotografiích, už jen proto, že má snědou pleť.
Lizettka má vsazené hnědé oči a dvě paruky, jednu černou, kterou jsem ihned umyla(byla neuvěřitelně slepená gelem a připlácnuté vlasy k hlavě) a učesala dle mé představy. Druhá paruka je hnědá s ofinkou, která se mi na ni tak moc nelíbí, že ji uvidíte na úplně jiné panence :-)


Tmavší panenky jsou úžasné k focení, v ten večer jsem je jí nemohla nabažit :-)Pak jsem ji vyzkoušela mou oblíbenou rezavou paruku..


....a přes to, že se mi líbila v obou variantách, tak jsem si vzpomněla na schovanou paruku, kterou měla Amber a v té prozatím Lizettka i zůstává... přijde mi, že to je ta pravá pro její barvu očí a pleť :-)