Květen 2013

Naby v rezavé paruce a puntíku :-)

28. května 2013 v 22:13 | cherryn |  BJD Dolls
Odpoledne jsem se rozhodla ušít Naby mohérovou paruku z lamí kůže v jiné barvě, aby měla dvě.... co se ovšem nestalo... než jsem si stihla vzít střih, tak Elea76 vložila krásnou fotografii, na Facebook, své úžasné Soren v rezavé paruce, kterou mám také doma a dokonce ve dvou velikostech. V ten moment mi došlo, že tu větší momentálně mám nevyužitou a že mám nová třpytivá očka pro Naby. Nelenila jsem a Naby získala novou podobu.... lamí kůži jsem opět zastrčila do sáčku a snad někdy příště :-)
Puntíkaté šatičky jsem šila jako první oblečení po Naby, jen jsem nebyla schopná je dříve nafotit. Střih na šaty jsem opět vyráběla z potravinové folie a díky tomu jí sedí přesně na tělo. Vzpomínám si, jak jsem se vztekala, když jsem zjistila, že jen puntík na těch šatech vypadá divně a tahala jsem pak jednu krajku za druhou, než mi padla do oka zrovna tato :-) Neměla jsem daleko od toho abych ty šatičky někam dobře založila, abych získala odstup a dokončila je třeba za půl roku :-D
Odpoledne bylo sluníčko, vytáhla jsem děti ven a nafotila malou Naby...


Stále zkoumala rezavou barvu vlasů a myslím, že se do té barvy zamilovala :-)
Nakonec ještě jedna fotka na sluníčku...


Monster High - Clawdeen jako Karcoolka :-)

25. května 2013 v 10:55 | cherryn |  Monster High
Dostat se kamkoliv bez dětí, je pro mě takový malý svátek :-) a jen jsem se chtěla zajet podívat do místní galanterie, ovšem jsem netušila, že po cestě potkám hračkářství Pompo a přivezu si domů panenku, ano je to už diagnóza :-)
Nestíhám moc sledovat jaká kolekce kdy vychází, nechávám to vše na tom, zdali mě panenka zaujme až ji uvidím... kolekce Scary Tales byla pro mě trochu překvapením, vůbec jsem netušila, že je již v prodeji a ještě větší překvapení bylo, že se dá u nás koupit :-)
Clawdeen jako červená karkulka je vtipná myšlenka, tato role ji neskutečně sedla a to díky perfektně zvolenému outfitu, který podtrhuje opět dokonalé malování s hnědo-červenými vlasy.
Naštěstí mám sebou foťák a mohla jsem ji hned vyfotit, škoda jen že pršelo, nemohla jsem využít všechny prostory, které mám momentálně k mání... ovšem její krása vynikne kdekoliv :-)

Hledala jsem přesný název kolekce, jelikož na krabici není napsán a překvapilo mě, že na internetu vypadají krabice úplně jinak, než ta kterou mám já, chybí tam některé texty.... nevím čím to je, ale mám opět pocit nedokonalosti....

Sraz sběratelů panenek WI a BJD - druhá část Wilde Imagination

13. května 2013 v 14:32 | cherryn |  Zápisník
Fotografie Wilde Imagination jsou v samostatné galerii(klik na obrázek)
Uvařte si kávu a pojďte se projít do světa Wilde Imagination :-)


Pokud tam najdete dvě fotky stejné panenky, tak se nezlobte, ale nemohla jsem se rozhodnout kterou, tak jsem je tam nechala obě dvě :-) A dokonce se mi tam připletly i dvě panenky, které s WI nemají nic společného, ale jsou krásné.

Panenky které mě odslovily...
Sraz sběratelů panenek WI a BJD - část BJD

12. května 2013 v 23:57 | cherryn |  Zápisník
Tento víkend se konal sraz sběratelů, panenek Wilde Imagination a BJD, v Brně pod vedením Majky a Lenky neboli bjd-panenky.blog.cz(klik).
Přiznám se, že jsem ještě plná dojmů a neskutečně trpím u každé fotografie, kterou připravuji na web... samozřejmě totiž potřebuji každou z nich! :-) Trošičku mě mrzí, že jsem si nemohla pobyt prodloužit od pátku do neděle, ale i sobotní návštěva byla velmi naplňující a obohacující.
V sobotu ráno jsem odjížděla do Brna natěšená, spokojená, že vše klaplo a až jsem přijížděla k Brnu, tak mi manžel zavolal, že jsem zapomněla doma jednu krabici s panenkami... zrovna tam byla připravená Sara, které mi bylo opravdu líto... ale nevadí, podívá se na jiný sraz :-) Po příjezdu na místo jsem si musela dát hned dobrou kávu, abych si vylepšila náladu, vystavila jsem své panenky(Naby, Qian, Jaldet a Yomi), vzala foťák do rukou a najednou byl podvečer a jela jsem domů... uteklo to ani nevím jak :-)

Nechci psát nekonečné romány a že bych mohla :-).. ale ještě si dovolím napsat, že jsem se velmi ráda osobně poznala s ostatními sběratelkami, které jsem znala doposud jen virtuálně a řekla bych, že to jsou zážitky, které jsou nepřenosné... bylo mi velkým potěšením se s vámi poznat osobně :-)
Fotografie jsem rozdělila na dvě galerie, dva články a dnes se dostává na první část a to na panenky BJD. Doufám, že brzy také dojde na část druhou Wilde Imagination.

Chtěla bych tímto poděkovat organizátorkám této akce a máte můj velký obdiv!

Fotogalerie BJD(klik na obrázek)

Jako vždy vypíchnu panenky, které mě oslovily na první pohled...


Začínají mě oslovovat elfí podoby... je to neuvěřitelně nakažlivé :-)Dollmore dolls - Sara trochu jinak

10. května 2013 v 16:58 | cherryn |  BJD Dolls
Potřebuje změnu.... to byla moje jediná myšlenka při pohledu na Saru, která byla delší dobu schovaná v krabici a už jsem uznala, že si konečně zaslouží více pozornosti :-)
První co jsem s ní udělala, že jsem ji svlékla a začala zkoušet různé paruky, ovšem žádná se mi nelíbila. Paruky jsem schovala a vytáhla jsem zásobu očí. Sara má sice velikost očí 6mm, ale sáhla jsem ihned po červených očích 8mm a modlila se aby ji pasovaly... v ten moment jsem věděla kterým směrem budu Saru směrovat.... krapet upířiny neuškodí :-)
Myslela jsem si, že ji ušiji paruku z černého mohéru, ovšem než jsem prohrabala krabicí s věcmi na panenky, tak jsem narazila na balíček se zbytky mohérových kůží, vykouknul na mě kousek fialového a bylo rozhodnuto!
Od krku nahoru byla Sara kompletní, ale co od krku dolů, to byl pro mě oříšek. Pár dní jsem ji nechala jen tak ležet nahou s novou parukou a očima.... přišel den D .... sáhla jsem po pružné černé látce a outfit byl hotový.
Pravdou je, že když jsem měla myšlenku upíří slečny, tak jsem objednala vysoké kozačky na jehlovém podpatku a jiná možnost pro mě neexistovala :-)
Tajně doufám, že se vám Sara bude také líbit a pro porovnání odkaz na článek v její původní podobě:


Fotila jsem venku a musela jsem ji bránit před starším synem.... nejdříve jsem si myslela, že se v něm začíná projevovat zájem o určité ženské partie, ale kdeže ... sáhnul na stříbrnou sponu a řekl "cvak" :-) ....zatím jsme stále u technického charakteru věci, připomínalo mu to "čudlík" na zapínání něčeho :-))


A teď proměna Sary v mých očích...


Hravé sluníčko dopomohlo k této fotografii, což jsem zjistila až jsem fotky stáhla do notebooku :-)


Sluníčko bylo hodně ostré a Sara zamyšlená...


Monster High - Venus Mcflytrap

8. května 2013 v 21:10 | cherryn |  Monster High
Poslední dobou jsem měla vlnu BJD panenek, ale dnes jsem neodolala krásně zelené monsterce Venus Mcflytrap.
V obchodě jsem vybírala tu nejvhodnější, jelikož již vím, že díky brýlím mají otlačené hrany na tváři, ale nenašla jsem jedinou u které by brýle nedoléhaly těsně na tvář. Nicméně ji prostě mám doma a jsem za ni moc ráda, má nádherný zelený odstín, dostávají mě detaily jako její ruce a ouška, jedním slovem je úžasná!
Vzala jsem ji na focení na zahradu, kde se cítí jako doma :-)

Kvetoucí jabloň byla jako magnet :-)Šplhání po laně houpačky je také zábava...


A dostat ji ze zahrady domů, nebylo jednoduché :-)