Duben 2013

Garden Of Dolls - Human Nabiya

30. dubna 2013 v 17:29 | cherryn |  BJD Dolls
Chvíli jsem vás musel napínat, ale jen proto, že jsem nebyla schopná dát do kupy fotky, na kterých jsem Naby chtěla představit :-)
Má nová BJD panenka ve velikosti MSD je od firmy Garden Of Dolls, model Human Nabiya. Prozatím se jmenuje Naby a uvidím zdali ji jméno budu měnit, jelikož mi k ní opravdu sedí a nejsem zatím schopná změny, možná až se mi okouká originální faceup a já se pustím do přemalby.
Tato kráska přišla k nám opravdu náhodou a to díky Berušce, která ji nabídla k prodeji..... přesně si vzpomínám jak jsem ji obdivovala na jejím webu, když o ní psala a najednou je u nás doma a jen tak se nás nezbaví :-) Byla to rychloakce, měla jsem trochu strach, že by ji někdo také nutně potřeboval vlastnit i přes to, že jich je u nás v republice více, nikdy jeden neví! Slovo dalo slovo a za pár dní jsem si šla pro vytouženou krabici na poštu.
Přišla v šatičkách, měla tmavé modré oči a jen jsem ji vyměnila paruku... nebyla moc nadšená, ale já ji naslibovala oblečení, boty, nová očka a tak dále.. prostě jsem na ni šla jako na ženskou :-))) nicméně utekla na zahradu, myslela si že se mi schová :-)


Doma měla ihned velký úspěch a bez rozdílu věku :-)


Nebudu už moc povídat, jen že jsem Naby dala žluto-oranžové oči, ušila paruku z pravého mohéru v barvě bílé a spíchla džínové kalhoty s tričkem.... to tričko jsem nesměla ani začistit, prý se to dnes nosí :-) Pak se šla projít na zahradu a čekala na Qian aby ji ukázala okolí...
Konečně se dočkala :-)
"můžete ji někdo odtud dostat???" :-)
Nakonec se šla ještě podívat na plot, tam už to znala :-)


Kdopak to bude u nás "bydlet"?

29. dubna 2013 v 14:11 | cherryn |  Pod pokličkou
Někdy je lepší když vás věci překvapí :-)
Velikost MSD u panenek BJD mě láká od začátku a stále jsem si nebyla jistá jakou panenku vybrat, aby splnila mé požadavky.
Před čtrnácti dny se mi naskytla nabídka, kterou jsem nemohla odmítnou.... ale více bude samozřejmě v článku, ve kterém ji představím :-)
Zatím jsem si ji upravila k obrazu svému a snažím se o nějaké oblečení, abych ji mohla představit v mém pojetí. Také i ona se musí seznámit s okolím a hlavně s její ochránkyní Qian :-)


Je to pěkné torpédo a myslím, že si s ní užijeme až až :-))


Kyori - ukázka pohyblivosti těla FR2

21. dubna 2013 v 21:54 | cherryn |  Fashion Royalty
Několika sběratelkám jsem slíbila fotografie těla Kyori v pozicích, které klouby dovolí, jelikož se jedná o nejnovější tělo Integrity Toys pod názvem FR2.
Původně jsem ji chtěla ušít nějaké spodní prádlo, ale pak jsem si říkala, že to je fakt škoda a měla bych tělo nafotit tak, jak ho v IT stvořili :-) Tělo FR2 je velmi elegantní, příjemně se polohuje a chybí mi prakticky jen kloub v kotníku a lepší kloub v koleni, aby mohla nožku, od kolene dolů, vytočit do stran. Příjemné jsou dva klouby, které má trup, jeden na hrudníku, prsa ho hezky schovávají a druhý v části jakoby podbřišku. Tento kloub není až tak vzhledný, když je moc vytočený, ale finální účel plní. Obzvláště v oblečení není nic vidět, jen výsledná póza a ta působí velmi přirozeně.
Některé fotky jsou čistě jen o tom co tělo umí a některé mi sklouzly i krapet do pohledu, pro mě příjemnějšího...A pár fotografií, které již spíše zavání aktem...

Pak mě napadlo, že mám doma už dlouhá léta jednu takovou BJD dřevěnou postavičku :-)Musím ještě jednu fotografii Kyori v ušitých šatičkách, než se dostanu k dalšímu nafocení, kde se pokusím ukázat i různé druhy paruk :-)


Qian - splněné přání v podobě "Květinkového outfitu" :-)

16. dubna 2013 v 21:46 | cherryn |  BJD Dolls
Obchody s metráží jsou nepřítelem mé peněženky :-) obzvláště když řeším do čeho obléknu Qian, která pojede poprvé se mnou na sraz a chce být krásná!
Objevila jsem úžasnou retro látku do oranžových tónů a ještě v ten moment jsem ještě vůbec nevěděla co z toho bude, to vše přišlo až doma.... myšlenka, že z toho musím ušít Qian kalhoty byla krapet šílená a přitakal mi i manžel, že si to nedovede představit a že prý to nebude ono :-) Nenechala jsem se odradit, spíchla kalhoty, pak jsem se pustila do bílé tuniky s nabíranými rukávy a pořád tomu něco chybělo.... Vytáhla jsem Fimo a začala si hrát s barvami, vyrobila jsem spousty různých kytiček, koleček a pár spon na pásek. Nakonec jsem všechny výrobky potřela novým vysoce lesklým lakem a.... a tady se stala chyba, milý lak nezaschnul :-( úplně mě to rozhodilo, nicméně jsem Fimo výrobky potřebovala na šperky a tak jsem je vyrobila, ač byly stále mírně lepkavé. Včera mi bleskla myšlenka, že to znovu přelakuji lakem, který mám vyzkoušený, zabralo to a tak jsem nalakovala vše znovu s pocitem finální dokonalosti :-)
Qian jsem si večer, před srazem, připravila, včetně šperků a zjistila jsem, že její původní bílá paruka se k tomuto outfitu nějak nehodí. Vzpomněla jsem si, že jsem před nedávnem vyrobila pro ni rezavou paruku, jen jsem k ní neměla co doladit a teď nastala ta správná chvíle! Nasadila jsem ji novou paruku a bylo vše tak jak jsem si představovala....


Detail na pásek, který jsem vyrobila z textilní kůže a spony z Fima, na boční straně jsem ještě přidala řetízky s květinkami z Fima. Náramek má také ještě ozdoben řetízkem s květinkami. Původně měla i prstýnek, ale ten jsme ztratili při manipulaci na sraze.


Tentokráte jsem Qian vytáhla ven na zahrádku, protože konečně přišlo jaro!! :-)
Hned se šla potěšit s květinkami, jak jinak :-)Nebylo jednoduché ji honit po zahradě, přebíhala sem a tam :-)Když se mi tak hezky schovala za plot, tak jsem toho musela využít a vzniklo několik fotek, které jsou pro mě neodolatelné...


a tuto jsem si nemohla odpustit... navíc je vidět na čem seděla a já měla malou dušičku, aby mi nespadla...


Jarní panenkářský sraz v Praze 2013

13. dubna 2013 v 23:41 | cherryn |  Zápisník
Dnes se konal jarní panenkářský sraz v Praze a já jsem měla možnost se zúčastnit... opustila jsem rodinu, nabalila pár panenek do tašky, foťák na rameno a vyrazila do restaurace Ferdinad :-)
Stále vstřebávám tu krásu, kterou jsem tam shlédla. Také jsem poznala spousty sběratelek, se kterými bych si mohla povídat od nevidím do nevidím :-) a co mě nejvíce mrzí, že jsem neměla šanci identifikovat některé z vás, se kterými jsem v kontaktu, ale doufám, že další mé účasti se budou podílet na tom, že se pořádně rozkoukám a budu vědět kdo je kdo.
Děkuji moc Erice, která tento sraz pořádá, jelikož jsem opět nabitá nejen informacemi, ale i životní energií.
Samozřejmě jsem neotálela s focením a tak moje vystavené holky byly doslova napospas tomu frmolu, nicméně přežily to bez úhony :-)
Na fotografiích shlédnete Qian, které jsem dva dny vyráběla kompletní outfit, včetně paruky a šperků a věřte, že mi nebylo moc přáno a dodělávala jsem vše na poslední chvíli, ale to popíšu v samostatném článku.

Odkaz na mé fotografie zde(klik na obrázek)


Pár fotografií vypíchnu přímo sem do blogu...
Přiznávám bez mučení, že moje oči se nemohly odtrhnout od černošské skupiny Five Angels :-)a také od krásné a nežné Mari...


Qian si to opravdu užívala :-)


Nevěřila jsem vlastním očím, když jsem zahlédla, jak si vedlejší panenky Tonner užívají piknik..O kousek dále byly panenky v šatech, které bych nutně všechny potřebovala :-)A raději se podívejte na celou fotogalerii(klik na první obrázek v tomto článku)... nemohla jsem se rozhodnout a tak tam najdete občas i stejnou panenku dvakrát vyfocenou.
Doufám, že si virtuální prohlídku užijete :-)

Další fotografie najdete i zde:

Tématické fotografie Qian - AKT 18+

10. dubna 2013 v 15:10 | cherryn |  BJD Dolls
Znáte to, když vám nějaká myšlenka hlodá v hlavě a bojujete s tím, zdali to udělat nebo ne? :-)
Elea76 je sběratelka, která pravidelně, na svém blogu, vyhlašuje tematické focení panenek... a ač nemám tyto věci moc v oblibě a už vůbec ne soutěžní záležitosti, tak to bylo právě to, co mi nedalo spát a neustále jsem se k té myšlence vracela a vracela.... až jsem prostě Qian nadhodila, zdali by byla ochotná se svléknout a mohla bych ji nafotit... byla svlečená během minuty, tak nevím co si mám myslet?! :-)))
Původně jsem chtěla vyfotit jen fotografie pro daný web, ale nakonec jsem zjistila, že originály, které nejsou v černobílé podobě, jsou velmi "něžné" a bylo by mi líto se nepodělit s vámi.
Doufám, že se nebudete na mě zlobit, přeci jen je to krapet lechtivé téma :-) a komu není 18+, tak zavřít oči! :-)Monster High - OOAK LuSi v jarních šatech :-)

9. dubna 2013 v 9:34 | cherryn |  Monster High
Ušila jsem LuSi první šaty, no šaty, podle velikosti je vhodnější napsat - první šatičky :-)
Dlouho jsem uvažovala z jaké látky ji šaty ušiji, nicméně mi přijde, že jaro zapomnělo zpáteční jízdenku, tak jsem opět šila v barvách jarních, až skoro letních.
LuSi vypadá spokojeně, jen si stěžuje, že nemá botičky a to bude větší oříšek... nožku má na podpatek, ale přijde mi, že se k takovému stylu podpatek moc nehodí, takže si ještě chvíli budu lámat hlavu jak to vyřeším :-)
Šití nebylo moc náročné, teoreticky jsou to dva díly, dva obdélníkové díly. Jeden malý na vrchní část a druhý na nařasenou sukni, ozdobeno krajkou a vzadu na šněrování.


Ještě dva detaily na zadní část...Pod pokličkou - přemalba aneb OOAK Draculaura

1. dubna 2013 v 20:46 | cherryn |  Pod pokličkou
Poprvé jsem se pustila do kompletní přemalby Monsterky, odhodila jsem řezáček a oči jsem tentokráte malovala.
Malá LuSi je taková něžná dušička (zatím nevím jak přesně se bude jmenovat :-))... také se stále rozhoduji jaký outfit bude mít a zdali ji nechám původní vlásky??? ... Spousta nápadů a otázek mi probíhá v myšlenkách, tak prozatím jedna fotografie po přemalbě...