Prosinec 2012

Vánoce jsou tady :-)

18. prosince 2012 v 16:28 | cherryn |  Zápisník
Nestačím se divit... Vánoce jsou tady!! :-)
Miluji vánoční pohodu, vůni cukroví, svařené víno, svíčky, blikající světýlka na stromech ... no a aby byla pohoda, tak je třeba předtím trochu zapracovat na cukroví, úklidu, nakupování a tak... Letos je to pro mě a panenky složitější, jelikož jsme se rozrostli o dalšího člena rodiny, který vyžaduje neustálou pozornost a nejen on :-)
Nápadů mám v hlavě miliony, ale ani desetinu nejsem schopna realizovat, nicméně to nevadí, mám se stále na co těšit :-)
Minulý rok se mi povedlo něco vyrobit na Tonner panenky a vyfotit několik fotografií s vánoční tématikou. Vidím to jako dnes, když všechny seděly na stole a čekaly až vyrobím pro všechny stejné šaty, čepice a hlavně střevíčky!
Panenky dostaly tedy stejné oblečení, sametové šaty s bílým zdobením a k tomu střevíčky, které jsem vyrobila z Fima ve dvou barvách. Nejsem zrovna člověk, který rád vyrábí opakovaně jednu a tu samou věc, takže to byla pro mě velká výzva :-)
Jsem moc ráda, že se mi to v loňském roce povedlo zrealizovat a letos se konečně dostanou i na blog.

Tímto bych vám velmi ráda poděkovala za vaši přízeň, ať už je jen ve smyslu, že se tady zastavíte očima nebo se podělíte o svůj názor v komentáři. Přeji vám poklidné svátky vánoční a do nového roku hodně zdraví, štěstí a životní pohody.
p.s. ...a ať se vám plní všechny panenkářské sny :-)


Reportážní foto z průběhu tvoření :-) Jedna paní skřítková vedle druhé :-)
Na vánočních fotografiích mám ještě Tyler, která letos našla nový domov a moc mě těší, že je v dobrých rukou Eley :-)
Pak se přišla vyfotit s holkami i Amber - Wilde ImaginationMůj malý záškodník chtěl neustále pomáhat :-))


Nakonec detail střevíčků z Fima


Antoinette - medová kráska

7. prosince 2012 v 17:06 | cherryn |  Tonner Dolls
Panenka Antoinette mě vždy velmi přitahovala..... čím? ....jak bych to napsala... tak třeba tak, že Cami je v mých očích spíše slečna, ale Antoinetta je taková moderní dáma, která miluje vše okolo módy, ráda navštěvuje kavárny a vyhlášené restaurace :-) Pokukovala jsem neustále nejen na nové kolekce, ale i na ty předešlé. Nejhorší bylo, že se mi líbily vždy skoro všechny, což mi výběr neulehčilo :-)
Jak to tak se mnou bývá, tak si prohlížím nabídky na Ebay a narazila jsem na prodejce, který prodával panenku Antoinette Organic, novou nerozbalenou, ale bez oblečení. Cena byla velmi výhodná, jen prodejce nezasílal k nám do ČR. Nezbývalo mi nic jiného, než oslovit opět mého kamaráda, zdali by ji koupil a poslal. Byl velmi vstřícný a díky jeho ochotě, jsem během tří týdnů tuto krásku držela v mých rukou :-)
Mrzelo mě, že není oblečená, jelikož zrovna její originální outfit byl nádherný! Nevadí... ehm, nějak se s tím smiřuji doposud :-)
Když jsem ji prvně fotila, tak dostala rychlo-šatičky z tygrované látky a k tomu střevíčky. Byl to první outfit, který jsem na Tonnerky vyrobila. Díky tomu, že má medovou pleťovou barvu, tak zcela jinak vyniká na fotografiích, než panenky s klasickou pleťovou barvou.Dnes má Antoinetta přilepené řasy a zasloužila by si nové fotografie :-) snad se mi to brzy povede!

Přidávám ještě detail na střevíčky. Tato kombinace mě natolik uchvátila, že jsem je vyrobila i panenkám Moxie :-)