Říjen 2012

Dollmore - Fashion Dolls Sara

21. října 2012 v 14:35 | cherryn |  BJD Dolls
Někdy se sejdou věci tak, že je ani sami nečekáte :-)
Před dvěma měsíci jsem objevila firmu Dollmore a jejich nádherné BJD Fashion Dolls, které jsou resinové ve velikosti 16 palců. Tehdy jsem si prohlédla jejich stránky a v duchu jsem si říkala, že někdy bych takovou panenku ráda měla ve sbírce, ale s tím, že v nejbližších několika letech to určitě nebude.... a co se nestalo!!!
Na FB se objevil inzerát o prodeji panenky Sary od Dollmore, chvíli jsem uvažovala jestli vidím dobře! Ukázala jsem ji manželovi, ale nebyl nadšen jako já, tak jsem to nechala uležet a doslova jsem na tu nabídku zapomněla, až se opět objevila na FB, že je stále k prodeji a to rozjelo neuvěřitelný kolotoč :-) Doma jsme to probrali ze všech stran, shlédli několik fotek na webu s konečným verdiktem, že do této krásky investujeme. Panenku jsem si přebírala den před porodem druhého syna a hrozně jsem se bála abych to všechno stihla!
Stihla jsem to! :-)... ale i přes to všechno jsem ji nechtěla představit na blogu, dokud ji neudělám nový faceup, dle mých představ. Když jsem domalovala faceup, tak jsem chvíli čekala na správné oči, pak ještě koupit střevíčky a k těm jsem potřebovala ušít nějaké šaty, aby byla Sara spokojená a nestyděla se :-)


Teď se vrátím o pár dní zpět, na den kdy jsem si Sáru přivezla v původním faceupu a vyzkoušela jsem ji paruku, kterou si půjčila od panenky Tonner Cami.


Hned jsem věděla, že Sara bude mít zelené oči a k nim jiný faceup. V noci se mi i zdálo o tom jak ji přemalovávám a to mě vybičovalo k činu, i přes to, že jsem byla týden po porodu :-) Někdy je to prostě silnější než chci :-) Překvapení bylo, když jsem chytila štětec a zjistila jsem, že má opravdu malou tu hlavičku a celý faceup bude titěrná práce a byla!
Jedno ukázkové foto z akce :-)


Saře sluší i rezavé vlásky, které již má, jen jsem musela vše lehce přehodnotit, když mi přišly pro ni nádherné stříbrné střevíčky...


Zbývalo jen počkat na správnou velikost zelených očí a zapojit konečně šicí stroj do zásuvky, vytáhnout kus látky a ušít šaty :-)... ehm, ještě to chtělo lepší světlo na focení a ne inverzní stav počasí... neodradilo mě to, opět to bylo silnější než já a prostě jsem ji postavila před objektiv a fotila a fotila..... a upravovala a upravovala.... :-)
Šaty jsou z černého sametu a k nim je ozdobný lehký černý přehoz se stříbrnou nitkou...


Sara umí i sama stát, i když to není úplně jednoduché ji "napózovat" aby nespadla...

Chudák mi opravdu několikrát spadla, ale jednou tak šikovně, že jsem ji hned v té poloze vyfotila :-)


Neodradilo nás to, naopak inspirovalo...
A mám problém.... neumím vybrat jen pár fotografií, líbí se mi skoro všechny... snad vás to nebude moc nudit...

Jenomže jak pak jen ležela, tak to vypadalo, že snad usne...


Tak zpět nahoru a už fakt jen jedna poslední :-)


Jade J´Adore - další panenka z kolekce Brazillaz

16. října 2012 v 22:33 | cherryn |  Bratzillaz
Podívat se do hračkářství se synem, je někdy náročnější, než bych si myslela :-)... obzvláště když paní prodavačka sdílí stejné sympatie k panenkám, kterým neodolám :-)
Panenku Jade J´Adore jsem měla vyhlídnutou ihned, co jsem se dozvěděla, že tyto panenky budou brzy v prodeji a ona v tom regále najednou byla, což jsem nečekala, ale potěšilo mě to, né že ne! :-)
Po rozbalení jsem byla trochu zklamaná, jelikož jedna nožička, díky pózování v krabici, byla pokroucená, čímž jsem zjistila, že nohy nejsou úplně pevné ale spíše gumové. Neustále jsem na ni koukala a nezdála se mi, nebylo to ono, některé věci mi na ni chyběly a druhé zase přebývaly :-) Sundala jsem její plášť, pár dalších plastových doplňků a už se mi zdála krapet lepší. Nakonec jsem ji přilepila řasy, přečesala vlasy a najednou přede mnou stála úchvatná Jade...


Začneme ale hezky od začátku :-)... takto Jade vypadá když ji vybalíte...Pod červeným pláštěm jsou nádherné šaty a tak jsem ještě sundala plastové náušnice s plastovým kloboučkemPo malé úpravě je to konečně panenka, která najednou prokoukla a je neuvěřitelně fotogenická :-)Když už se fotilo, tak jsem si vzpomněla, že jsem od kamarádky dostala krásnou šperkovnici, ale není to jen šperkovnice :-)
Bavilo to nejen mě, ale i Jade, což je doufám vidět :-) a tak jsme pokračovaly ve focení, dokud nám moje děti daly šanci!

"Prosím, prosím, ještě pár fotek a už končíme" :-)


"Raději nechci vidět, jak to celé dopadne" :-))


Holt někdo se jen válel a někdo se potil za foťákem :-)))


Yasmina - řasy to je základ :-)

13. října 2012 v 16:21 | cherryn |  Bratzillaz
Řasy jsou pro mě prostě základ a jejich aplikace neminula ani novou panenku Yasminu.
Chvíli jsem uvažovala jaké řasy ji budou nejvíce slušet. Zkoušela jsem klasické a podobné lidským, pak jen do koutku očka, ale nakonec vyhrály mé oblíbené umělé řasy od Vietnamců :-)
Tentokráte to není o dlouhém psaní, ale o fotografii s výsledkem...Yasmina se krapet zalekla, nestihla se rozkoukat a už prošla malou kosmetickou úpravou :-)


Vyhrožovala mi, že pokud jí to nebude slušet, odchází a končíme spolu :-))


Yasmina Clairvoya - nová panenka firmy Bratz

12. října 2012 v 17:32 | cherryn |  Bratzillaz
Navštěvovat různě zaměrené skupiny na Facebooku, je někdy hodně nebezpečné :-) a obzvláště, když se v jedné z nich objeví odkaz na nové panenky od firmy Bratz - Bratzillaz a tyto panenky mají vsazené oči, čož mě samozřejmě zaujalo!
V hračkářství nebyly ihned k prodeji, až tento týden se mi povedlo jednu z nich ulovit! :-)
Nejdříve jsem si vyhlídla Jade J´Adore, ovšem tuto zrovna v nabídce neměli, nicméně Yasmina mě zaujala natolik, že jsem ji tam nemohla nechat.
Panenka je kloubová, jen nemá kloub v kotníku, což si myslím, že u takových panenek není ani nutné. Plus je to, že má klasickou nožku, ne jen nasazovací botu a mám pocit, že klasické Bratz mají právě jen rovnou výměnné boty i s nožkou.
Je to má první Bratz a nemůžu moc porovnávat, jen to, čeho jsem si všimla na první pohled a mám takový pocit, že tato kolekce Bratzillaz bude pro mnohé neodolatelná :-) samozřejmě i pro mne :-) a ještě dodám... jejich outfit je neuvěřitelně propracovaný a to platí i pro klasické Bratz panenky.
Hodně mi připomínají Monster High, myslím tím nápadem... jen je krapet jinak stavěná a není tak polohovatelná jako Monsterky.
Zatím jsem vyfotila pár ukázkových fotografií a doufám, že budou přibývat, jelikož je fotogenická!
Jacqueline Frost - ledová kráska

4. října 2012 v 15:27 | cherryn |  Tonner Dolls
Dnes Vám ráda představím jednu z dalších krásek Tonner dílny, která obohacuje mou sbírku.
Jednou jsem si prohlížela různé weby o panenkách a velmi mě zaujala Tonner panenka Jaqueline, která měla kudrnaté rezavé vlasy a tak jsem začala pátrat o jakou panenku se jedná. Rezavá kráska byla Basic Jacqueline, ovšem pak jsem shlédla její další podobu v provedení ledové královny a ihned jsem věděla, že budu tak dlouho hledat na Ebay až ji prostě najdu :-)
Ve své sbírce ji mám více než rok a jsem velmi ráda, že mi ji pomohl zakoupit kamarád v zahraničí, jelikož jsem si našla prodejce, který do ČR nezasílal.
Panenka je z kolekce Jacqueline Frost, má tělo Antoinette, které na Tonner panenkách preferuji. Sněhobílé šaty s vločkami a dokonale propracovanými detaily, včetně zdobeného širokého pásku, který působí jako korzet, je pro mě No.1 :-)


Samozřejmě je neodolatelná na černém pozadí, jelikož krásně vynikají všechny detaily sněhového outfitu...Neodpustila jsem si stínové fotografie, které mám ráda...